Mieszkanie, ul. Glazurowa
Glazurowa, Kowale, pomorskie
- 2 950 zł
- 44,02 m²
- 67,01 zł/m²
Hanna Nurkiewicz
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Glazurowa
Glazurowa, Kowale, pomorskie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Mieszkanie, ul. Glazurowa
Zaktualizowane: 14 maja 2026
2 950 zł 44,02 m² 67,01 zł/m²
3/4
3
tak
bardzo dobry
-
Zobacz na mapie
Piętro:
3/4Liczba pokoi:
3Umeblowane:
takStan mieszkania:
bardzo dobryKaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 2 950 zł / miesiąc
- Charakterystyka mieszkania: 44,02 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2025
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie
- telefon
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: Biuro Nieruchomości Zaleski, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: ZA017036
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Glazurowa, Kowale, Kolbudy, gdański, pomorskie
Opis nieruchomości
Oferujemy do wynajęcia w nowym budynku przy ulicy Glazurowej mieszkania dwu- i trzypokojowe. Umeblowane lub bez mebli.
Jeśli cenisz komfort mieszkania na nowym osiedlu, gdzie wszystko jest świeże, sprawne i objęte gwarancją dewelopera oraz bliskość sklepów (Biedronka bezpośrednio przy osiedlu) oraz szybki dostęp do Obwodnicy Trójmiasta , to ta oferty jest dla Ciebie.
Posiadamy w sumie 14 mieszkań do wynajęcia w tym miejscu. (...)
501 050...
501 050 850
58 344 07 07